News

Results

Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM  
Shires:First Grade 13 9 Mar 19
Georges River
   def by  
Mt Pritchard-Southern Districts
Shires:First Grade QF 16 Mar 19
17 Mar 19
Mt Pritchard-Southern Districts
   drew  
Lindfield
Shires:First Grade SF 23 Mar 19
24 Mar 19
Mt Pritchard-Southern Districts
   def  
Burwood Briars
Shires:First Grade GF 30 Mar 19
31 Mar 19
Mt Pritchard-Southern Districts
   drew  
Warringah
SMCA:Tim Creer Cup A Division 21 3 Mar 19
Balmain South Sydney Knights
   def  
Mt Pritchard-Southern Districts Black
Shires:Second Grade 13 9 Mar 19
Mt Pritchard-Southern Districts
   def by  
Georges River
SMCA:Tim Creer Cup A Division 22 9 Mar 19
Ryde Hunters Hill
   def by  
Mt Pritchard-Southern Districts Black
SMCA:Tim Creer Cup A Division 22 10 Mar 19
Mt Pritchard-Southern Districts Gold
   def  
Burwood Briars Brothers
SMCA:Tim Creer Cup A Division QF 16 Mar 19
Balmain South Sydney Knights
   def  
Mt Pritchard-Southern Districts Gold
SMCA:Tim Creer Cup A Division QF 17 Mar 19
Burwood Briars Brothers
   drew  
Mt Pritchard-Southern Districts Black
SMCA:Tim Creer Cup A Division SF 23 Mar 19
Balmain South Sydney Knights
   drew  
Mt Pritchard-Southern Districts Black
Shires:Third Grade 13 9 Mar 19
Georges River
   def by  
Mt Pritchard-Southern Districts
SMCA:Tim Creer Cup B Division 22 10 Mar 19
Roseville
   def by  
Mt Pritchard-Southern Districts Green
SMCA:Tim Creer Cup B Division QF 16 Mar 19
Mt Pritchard-Southern Districts Green
   drew  
Auburn Colts
SMCA:Tim Creer Cup B Division SF 23 Mar 19
Mt Pritchard-Southern Districts Green
   def by  
Balmain South Sydney Eagles

Top Performers

RankNameRunsGradeRound 
1 Christopher Barkat136Second Grade1
2 Muhammad Abbas132Second Grade6
3 Adam Coyte125First Grade6
4 Adam Coyte116First Grade12
5 Joshua Blake105Frank Gray Shield3
6 Hassan Mansoor101Second Grade11
7 Brijesh Pardesi97Fourth Grade5
8 Gagandeep Dhillon94First Grade1
9 Joshua Blake93Frank Gray Shield1
10 Muhammad Z Abbas92Tim Creer Cup B Division11

Live Scoring